logo

„Beauty in Law” jest inicjatywą radców prawnych Moniki Wajler – Gwizdała i Eweliny Koprowicz, której celem jest świadczenie kompleksowej obsługi prawnej oraz doradztwa biznesowego, skierowanego zarówno przedsiębiorcom działającym w formie spółek, jak również osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą w branży Beauty.
Na co dzień prowadzimy działalność w ramach indywidualnych kancelarii prawnych, które współpracują z podmiotami leczniczymi oraz gabinetami zajmującymi się medycyną estetyczną.
Wiedza i doświadczenie zdobyte w ramach działalności zawodowej polegającej na obsłudze podmiotów medycznych, firm ubezpieczeniowych, jak również osób fizycznych, pozwoliło nam dostrzec szereg problemów prawnych, z którymi zmagają się przedsiębiorcy w branży Beauty.
Analiza potrzeb salonów kosmetycznych i fryzjerskich, studiów tatuażu, salonów medycyny estetycznej, a także salonów Wellness & SPA zachęciła nas do stworzenia kompleksowej oferty prawnej dedykowanej branży Beauty.

Zmieniające się przepisy, stale poszerzany zakres świadczonych usług, wzrastająca konkurencja oraz świadomość prawna klientów, generuje powstawanie coraz to nowych przeciwności i dylematów w prowadzonej działalności.
Nasza inicjatywa ma na celu wsparcie wszystkich przedsiębiorców zajmujących się świadczeniem usług w dziedzinie zdrowia i urody, w uporaniu się ze wszelkimi trudnościami o charakterze prawnym.
Naszą ofertą pragniemy sprostać oczekiwaniom przedsiębiorców branży Beauty, w szczególności poprzez dyspozycyjność oraz mobilność, ponieważ nie ma złego miejsca i czasu na konsultację ze swoim prawnikiem.
Ponadto, istotnym elementem naszego projektu jest prowadzenie szkoleń dla przedstawicieli branży Beauty w zakresie zagadnień prawno – organizacyjnych.

Warto podkreślić, że poza działalnością dedykowaną branży Beauty świadczymy również pomoc prawną dla przedsiębiorców oraz osób fizycznych w sprawach z zakresu prawa przedsiębiorców i spółek handlowych, prawa cywilnego, rodzinnego, administracyjnego, karnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Dlaczego warto nas wybrać?

Kilka powodów

Sukces kancelarii budujemy w oparciu o zróżnicowane doświadczenia i ugruntowaną wiedzę, stosując najwyższe standardy skuteczności, profesjonalizmu oraz maksymalnego bezpieczeństwa podejmowanych działań.